تبلیغات
پیک طلایی - آرای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا از شکاف عمیق در این جامعه حکایت دارد

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


پیک طلایی
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 

آرای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا از شکاف عمیق در این جامعه حکایت دارد

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نزدیکی آرای موافقان و مخالفان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را حاکی از شکاف عمیق در جامعه انگلیس دانست.

برکسیت

کمال دهقانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نتیجه رفراندوم مردم انگلستان برای خروج از اتحادیه اروپا گفت: بعد از مشخص شدن نتیجه رفراندوم و به دنبال آن کناره گیری دیوید کامرون از نخست وزیر انگلستان سوالات و ابهاماتی در مورد آینده این کشور و یا مواردی همچون ارتباطات اسکاتلند با اتحادیه اروپا و انگلیس با این اتحادیه مطرح می‌شود.

وی با بیان اینکه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا باعث ایجاد بحران برای این اتحادیه می‌شود، افزود: اتحادیه اروپا که به تازگی از بحران مالی شدید یونان خارج شد و در حال حرکت به سمت ثبات و آرامش بود، با بحران خروج انگلیس روبرو شد، بحرانی که در کنار مشکلاتی مثل بحران مهاجران می‌تواند وضعیت اتحادیه را با مشکل مواجه کند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا باید منتظر تاثیرات اقتصادی بر این کشور و اتحادیه باشیم افزود: احتمال ایجاد شوک اقتصادی در بازارهای جهانی و حتی فرا منطقه ای وجود دارد که از آن جمله می‌توان به تاثیرات در حوزه بورس، بازار طلا و ارز اشاره کرد.

وی با بیان اینکه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در شرایط تلاش برخی کشورها برای همگرایی بیشتر بین اعضای اتحادیه اروپا صورت گرفته است گفت: در تمامی کشورهای اروپایی موافقان و مخالفانی برای خروج از اتحادیه وجود دارد که از آن جمله می‌توان به آلمان اشاره کرد که بعد از دادن کمک‌های مالی به یونان انتقاداتی در مورد عضویت این کشور در اتحادیه مطرح شد.

به گفته دهقانی برخی از اروپاییان معتقدند عضویت در اتحادیه اروپا نه تنها برای آن‌ها دستاورد و منفعتی نداشته بلکه مجبورند بار برخی کشورهای کمتر توسعه یافته داخل اتحادیه را به دوش بکشند

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
بک لینک ارزان خرید بک لینک دائمی